MAAK aanwezig op het Ultimo Congres
Het jaarlijkse Ultimo Congres staat weer voor de deur. Op donderdag 13 november 2025 komen ruim 250 Ultimo-gebruikers samen in Theater Orpheus in Apeldoorn voor een dag vol kennisdeling, inspiratie en ontmoeting.
Ook MAAK is aanwezig. We leggen uit hoe wij als Certified Implementation Partner organisaties ondersteunen bij de implementatie en het gebruik van Ultimo. Tijdens het congres gaan we graag met je in gesprek over ervaringen, vragen en uitdagingen rondom het systeem.
Het congres biedt een gevarieerd programma met plenaire sessies, presentaties en volop ruimte voor ontmoeting. Bezoekers krijgen de kans om nieuwe inzichten op te doen, collega-gebruikers te spreken en de nieuwste ontwikkelingen binnen Ultimo te ontdekken.
Wij nodigen je van harte uit op onze stand. Wij delen graag onze visie op hoe je Ultimo optimaal kunt inzetten en hoe wij je daarbij kunnen ondersteunen. En voor de terugweg hebben we een gezonde versnapering voor je klaarliggen.
Wanneer en waar
Donderdag 13 november 2025
Theater Orpheus, Apeldoorn
We kijken uit naar je komst!